Proč mít rohože s vlastním potiskem?

Chcete se před svými zákazníky a klienty prezentovat tím nejlepším možným způsobem? Máte rádi originalitu a nebráníte se ničemu, co podpoří vaši jedinečnost a skvělé nápady? Potom vás zajisté inspirují reklamní rohože podle vašich vlastních představ.

Když se řekne rohož, tak si v první řadě každý představí praktický účel tohoto tradičního detailu a tím je zajištění čistoty. Díky rohožím před dveřmi zamezíte tomu, aby se nečistoty z obuvi dostávaly do prostředí interiéru.

Kromě účelu praktického plní také účel estetický a mnohé napoví o těch, kteří sídlí za dveřmi. A s tím estetickým souvisí také další záležitost, kterou dokážou textilní rohože splnit. Jedná se o splnění požadavků reprezentativních a reklamních. Jednoduše si rohoží můžete udělat zajímavou a poutavou reklamu.

Jak na to?

Máte příležitost nechat si vyrobit reklamní rohože přímo na míru. To znamená, že si můžete vybrat nejen tvary, rozměry a barvy, ale také potisk s vlastním nápadem. A tím potiskem můžou být různé motivy, texty, nápisy či dokonce logo, a to všechno podle vašich konkrétních představ.

Kromě samotného designu oceníte také kvalitu nabízených rohoží, které jsou vyrobené z krouceného nylonu, který je kombinovaný s gumovým podkladem. Díky širokému výběru si můžete vybrat také hustotu vlasu rohože, a kromě standardních rozměrů je možné se přizpůsobit i v tomto detailu konkrétním požadavkům.

Reklamní potisk na rohoži upoutá pozornost dřív, než vaši zákazníci nebo klienti vstoupí do prostoru a můžou si tak hned udělat pozitivní obrázek o vaší činnosti. Rozhodně efektivní reklama, která dělá příjemný dojem a takovou rohož můžete umístit kamkoliv budete chtít.

To znamená, že nejen před dveře bytů či kanceláří, ale i do vstupních prostorů obchodních, kulturních i sportovních středisek, firem, hotelů, kaváren, restaurací, penzionů a také bank, pojišťoven a dalších objektů.

Zajistíte si tak nejen čisté prostředí, ale také příjemnou prezentaci vaší společnosti. Mít originální reklamu přímo na rohožích, tak tomu se říká skvělý nápad a být doslova o krok napřed před konkurencí.

I vaše společnost si zaslouží rohože podle vašich vlastních představ.