• +420 722 233 111
  • info@advizard.cz

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/132056/virtual/www/domains/advizard.cz/components/com_k2/models/item.php on line 763
říj 28

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/132056/virtual/www/domains/advizard.cz/templates/black/html/com_k2/blog-no-sidebar/item.php on line 92

Proč mít rohože s vlastním potiskem?

Chcete se před svými zákazníky a klienty prezentovat tím nejlepším možným způsobem? Máte rádi originalitu a nebráníte se ničemu, co podpoří vaši jedinečnost a skvělé nápady? Potom vás zajisté inspirují reklamní rohože podle vašich vlastních představ.

Máte příležitost nechat si vyrobit reklamní rohože přímo na míru. To znamená, že si můžete vybrat nejen tvary, rozměry a barvy, ale také potisk s vlastním nápadem. A tím potiskem můžou být různé motivy, texty, nápisy či dokonce logo, a to všechno podle vašich konkrétních představ.

Když se řekne rohož, tak si v první řadě každý představí praktický účel tohoto tradičního detailu a tím je zajištění čistoty. Díky rohožím před dveřmi zamezíte tomu, aby se nečistoty z obuvi dostávaly do prostředí interiéru.

Kromě účelu praktického plní také účel estetický a mnohé napoví o těch, kteří sídlí za dveřmi. A s tím estetickým souvisí také další záležitost, kterou dokážou textilní rohože splnit. Jedná se o splnění požadavků reprezentativních a reklamních. Jednoduše si rohoží můžete udělat zajímavou a poutavou reklamu.

Jak na to?

Máte příležitost nechat si vyrobit reklamní rohože přímo na míru. To znamená, že si můžete vybrat nejen tvary, rozměry a barvy, ale také potisk s vlastním nápadem. A tím potiskem můžou být různé motivy, texty, nápisy či dokonce logo, a to všechno podle vašich konkrétních představ.

Kromě samotného designu oceníte také kvalitu nabízených rohoží, které jsou vyrobené z krouceného nylonu, který je kombinovaný s gumovým podkladem. Díky širokému výběru si můžete vybrat také hustotu vlasu rohože, a kromě standardních rozměrů je možné se přizpůsobit i v tomto detailu konkrétním požadavkům.

Reklamní potisk na rohoži upoutá pozornost dřív, než vaši zákazníci nebo klienti vstoupí do prostoru a můžou si tak hned udělat pozitivní obrázek o vaší činnosti. Rozhodně efektivní reklama, která dělá příjemný dojem a takovou rohož můžete umístit kamkoliv budete chtít.

To znamená, že nejen před dveře bytů či kanceláří, ale i do vstupních prostorů obchodních, kulturních i sportovních středisek, firem, hotelů, kaváren, restaurací, penzionů a také bank, pojišťoven a dalších objektů.

Zajistíte si tak nejen čisté prostředí, ale také příjemnou prezentaci vaší společnosti. Mít originální reklamu přímo na rohožích, tak tomu se říká skvělý nápad a být doslova o krok napřed před konkurencí.

I vaše společnost si zaslouží rohože podle vašich vlastních představ.

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image